02122865219 |    
می خواهم نقش اول زندگی فرزندم باشم - روانشناسی آرامش، لذت و آزادی شخصی (محمد امین تاجور)
95
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-95,single-format-standard,mkd-core-1.0,yith-wcan-free,ajax_fade,page_not_loaded,,قالب بارست - باران تم-ver-1.1,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

می خواهم نقش اول زندگی فرزندم باشم

می خواهم نقش اول زندگی فرزندم باشم

پدر و مادر شدن یک مسئولیت سنگین است که برای پذیرش آن باید آموزش ببینیم.
در کار مشاوره با کودکان آنچه که بسیار دیدم این بود که خیلی به ندرت و خیلی خیلی کم پیش می آمد که بچه ای را ویزیت کنم و مشکل و مسئله متعلق به او باشد!
مشکل اکثر قریب به اتفاق کودکانی که با انواع برچسبها پیش من می آوردند پدر و مادران ناآگاه و بی اطلاع از مباحث تربیتی و ارتباطی بود.
همین بود که به این نتیجه رسیدم که بجای اینکه یکی یکی کودکان را ببینم دسته دسته والدین را ببینم و برای آنها مباحث تربیتی را بگویم.
از همین جا بود که کلاسهای “می خواهم نقش اول زندگی فرزندم باشم” در دو ترم ده ساعته برای والدین بچه های زیر سن نوجوانی و “می خواهم دوست مورد اعتماد نوجوانم باشم” برای والدین نوجوانان استارت خورد و تا کنون چندین دوره در کلینیک ها و مراکز مختلف و فرهنگسراها و… برگزار شده و خدا را شکر مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است.
آنچه در اکثر کلاسها بعنوان بازخورد دریافت کرده ام حسرت های والدین بوده از اینکه این مباحث را چند سال دیر دریافت کرده اند.

محمد امین تاجور – روانشناس

محمد امین تاجور روانشناس و مشاور خانواده

متخصص واقعیت درمانی و طرحواره درمانی تربیت فرزند ارتباط با نوجوان زوج درمانی آموزش پدر و مادری

محمد امین تاجور
بدون دیدگاه

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید