02122865219 |    
مربی گری زندگی (دورهمی) - روانشناسی آرامش، لذت و آزادی شخصی (محمد امین تاجور)
14342
rtl,classes-template-default,single,single-classes,postid-14342,mkd-core-1.0,yith-wcan-free,ajax_fade,page_not_loaded,,قالب بارست - باران تم-ver-1.1,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

مربی گری زندگی (دورهمی)

تاریخ شروع :
تاریخ پایان :
ساعت کلاس : 19 -
دوره تناوب کلاس : هفته
30000 تومان
ظرفیت : 15
ثبت نام در کلاس
خیلی وقت بوده که می‌خواسته ام جلساتی داشته باشیم با موضوعات متفاوتی که غالب آدمها به آنها مبتلا هستند تا هم افراد بیشتری بتوانند در کلاسها شرکت کنند هم هزینه های مشاوره پایین بیاید و هم هم افزایی جمعی داشته باشیم.
خبر خوب این است که این جلسات استارت خورده
گروه اول سه شنبه ها و گروه دوم چهارشنبه ها ساعت ۱۹ تا ۲۰ دور هم جمع خواهیم شد و هر هفته راجع به یک موضوع با هم گفتگو خواهیم کرد.
من مطمئن هستم این جلسات آنقدر جذاب خواهد شد که گروههای بعدی را هم در روزهای دیگر خواهیم داشت.
موضوعات اولیه که به ذهنم رسیده عبارت است از ارتباط با همسر، اضطراب، تجربه عشق ، تنهایی و...

دور همی یا #life_coaching جلسات هفتگی ماست که با هزینه ای بسیار ناچیز برای عموم برگزار میشه و آدمها مسایل شخصی و یا عمومی شون رو توی اون مطرح می‌کنند و راجع بهش گفتگو می‌کنیم و راه حل پیدا می‌کنیم.
این گروه های دهه تا پانزده نفره منبع انرژی خیلی زیادی می‌شوند برای طول هفته، به حدی که ما منتظریم تا دوباره سه شنبه یا چهارشنبه بشه و دور هم جمع بشیم.
برای ثبت نام و شرکت در جلسات با آقای مهندس سمیعی هماهنگ کنید:
09373634933

سایر تصاویر