02122865219 |    
گردنه بلوغ - روانشناسی آرامش، لذت و آزادی شخصی (محمد امین تاجور)
13902
rtl,classes-template-default,single,single-classes,postid-13902,mkd-core-1.0,yith-wcan-free,ajax_fade,page_not_loaded,,قالب بارست - باران تم-ver-1.1,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
 

گردنه بلوغ

تاریخ شروع : 18 بهمن 1397
تاریخ پایان : 9 اسفند 1397
ساعت کلاس : 10 تا 12 - 13 تا 15
دوره تناوب کلاس : هفته
275000 تومان
ظرفیت : 10
ثبت نام در کلاسنوجوانی برهه ای مهم در زندگی هر آدمی است.
اهمیت آن تا حدی است که اثرات خوب یا بد گذراندن این دوره، تا پایان عمر با ما خواهد بود.
بلوغ، احساس قدرت کردن در برابر والدین، لج بازی، فعال شدن غدد جنسی، اهمیت پیدا کردن دوستان، مخالفت کردن با هر کس و هر چیز، خیال پردازی، بی اهمیت شدن درس، مهم شدن جنس مخالف و… چند تیتر از خیل مسایل دوره نوجوانی است.
دوره بلوغ و نوجوانی گردنه ای است که فرزندان ما باید با مراقبت کامل از آن بگذرند.

در این دوره، خود نوجوانان مخاطب ما هستند و فرصتی خواهد بود تا مسایل شان را بصورت علمی واکاوی کنند و حرفهایی را که به هیچکس نمی‌توانند بزنند اینجا بزنند و حرفهایی را که هیچکس به آنها نخواهد گفت اینجا بشنوند.

مدرس:
محمد امین تاجور
روانشناس بالینی و متخصص واقعیت درمانی

کلاسی برای خود نوجوان ها، مثلث خطر نوجوانی، هویت یابی، مهارت حل مسأله، صلح با جنسیت خود،صلح با خویش، رابطه ها،مدیریت بحرانهای زندگی و… از جمله مسائلی است که در این کلاس طرح میشود.

کلاسی مخصوص نوجوانان تا جواب سوالات خود را بگیرند و کشف کنند چگونه با کمترین آسیب و با بیشترین انرژی از این مرحله از زندگی گذر کنند.

با توجه به استقبال از کلاس گردنه بلوغ در تماس های شما عزیزان، به اطلاع می‌رساند این کلاس در دو کد ساعت ۱۰ الی ۱۲ و ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می‌شود.
برای هماهنگی ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره دفتر تماس بگیرید:
۰۲۱۲۲۸۶۵۲۱۹

شروع کلاس از ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
با توجه به صف ثبت نام اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

https://t.me/taajvar/1438
سایر تصاویر